Kontaktujte nás

Hledáte odpověď na vaše dotazy nebo potřebujete poradit? Podporu máte vždy na dosah. Chcete-li se dozvědět více o Herbalife, prosím:

Ptejte se vašeho nezávislého distributora Herbalife

  • Ať chcete získat informace o produktech nebo máte zájem o příležitost Herbalife k podnikání, doporučujeme vám kontaktovat vašeho místního distributora Herbalife. Váš distributor je zde proto, aby vám zodpověděl veškeré vaše dotazy a poskytl odbornou radu a podporu. Stačí zvednout telefon a vytočit telefonní číslo.

Volejte Herbalife

  • Zavolejte nám, prosím, na číslo +420 239 050 365.
    Jsme vám k dispozici od pondělí do pátku v době od 08.30 do 17.00

Napište Herbalife

  • HERBALIFE Czech Republic s.r.o.
    Radlická 740/113D
    15800 Praha 5 - Jinonice

Elektronická pošta… a proč tento způsob komunikace nepreferujeme

  • Vaše spokojenost je pro Herbalife vším a proto chceme mít jistotu, že vždy obdržíte přesné informace. Odpovědi prostřednictvím elektronické pošty mohou být často krátké, neuspokojivé, či nekompletní. Proto dáváme přednost účelným a smysluplným zákaznickým službám, nejlépe osobnímu rozhovoru s centrálou Herbalife nebo s distributorem Herbalife ve vašem místě.

Máte zájem o Herbalife a chcete se dozvědět více?

Herbalife všem nabízí příležitost dosáhnout optimálního, aktivního životního stylu. Chcete-li se dozvědět více, kontaktujte nás, prosím, dle uvedených kontaktních údajů a my vás spojíme s distributorem ve vašem místě.

Nezávislý distributor Herbalife vám zodpoví vaše dotazy, pomůže vám dozvědět se vše o výrobcích a společnosti a také vám pomůže vytvořit program vyhovující vašim osobním potřebám.

Ať je vaším cílem regulovat váhu, cítit se lépe nebo zvýšit hladinu energie, váš osobní distributor Herbalife vám pomůže vytvořit program odpovídající vašim požadavkům. Je zde proto, aby vám zodpověděl veškeré vaše dotazy, dodal vám motivaci a povzbuzení a oslavil s vámi dosažené úspěchy.

Chcete-li získat více informací o jedinečné příležitosti a výrobcích Herbalife, pošlete nám vaše kontaktní údaje, brzy se s vámi spojí nezávislý distributor Herbalife ve vašem místě.


Fakturační adresa:

HERBALIFE Czech Republic s.r.o.
Radlická 740/113D
15800 Praha 5 - Jinonice
IČ: 02855089


Kontaktujte Herbalife, chcete-li se spojit s distributorem ve vašem místě