Jistoty & podpora od Herbalife

Stále si nejste jistí, že je Herbalife pro vás tím pravým?
Rozhodnutí stát se osobou samostatně výdělečně činnou může pro někoho znamenat velký krok, proto Herbalife klade obrovský důraz na podporu každého nového distributora. Po více než 30 letech získávání a podpory nezávislých distributorů víme, že každý potřebuje jistotu a pomoc od samého začátku.

Nízké počáteční náklady:
Začít vlastní podnikání s Herbalife vás může stát mnohem méně, než se domníváte. Za méně, než je cena nového iPodu, získáte Startovní soupravu a můžete se vydat na cestu nejen za zlepšením vaší kondice.

Vy sami si zvolíte, kolik času:
Další výhodou podnikatelské příležitosti Herbalife je její flexibilita. Vaše podnikání můžete přizpůsobit vašemu životnímu stylu, nikoliv obráceně. Začněte pracovat jen částečně a vylepšete tak každý měsíc svůj příjem a když budete mít dostatek odvahy a času, můžete se později začít věnovat činnosti naplno. Herbalife pak může dát smysl vaší každodenní činnosti.

Možnost využívat širokou znalostní databázi Herbalife:
Myslíte si, že nemáte dostatek znalostí o výživě a prodeji? Herbalife vám nabízí podporu na každém kroku vaší cesty; počínaje studijními materiály a konče místními, národními a celosvětovými událostmi, které vám dodají motivaci a odvahu. Rozvíjejte své podnikání a učte se do těch, kteří začali před vámi. Rozvíjejte své znalosti a schopnosti prostřednictvím společenských příležitostí. Váš osobní poradce je zde pro vás, kdykoliv potřebujete; nabízí vám maximální podporu pro váš rozvoj v oblasti výživy a podnikání.

Chcete-li získat více informací, jak se stát nezávislým distributorem Herbalife, vyplňte, prosím, náš kontaktní formulář.

Posláním Herbalife je pomáhat měnit životy lidí prostřednictvím optimální výživy.


Členská podpora Herbalife


cs-CZ | 17.7.2019 5:25:24 | NAMP2HLASPX03