Proč Herbalife?

Čím se Herbalife odlišuje od ostatních?
Kdysi měl jeden muž vizi zlepšit kondici a finanční situaci druhých lidí. Od roku 1980 se vize Marka Hughese, zakladatele Herbalife, rozrostla v celosvětově uznávanou značku se sítí mnoha miliónů členů a distributorů, pro které se Herbalife stal způsobem jejich životního stylu.

Pokud se rozhodnete stát nezávislým distributorem Herbalife, můžete využívat následujících výhod:


 • Lukrativní program kompenzací
  Kompenzační program Herbalife je jedním z nejštědřejších v oblasti přímého prodeje. Až 73% ze zisku z maloobchodního prodeje je vypláceno zpět nezávislým členům a distributorům formou slev nebo provizí z maloobchodního a velkoobchodního prodeje a dalších provizí jako jsou královské odměny a bonusy.
 • Zavedená a prověřená metoda
  Kompenzační program Herbalife pomáhá měnit sny ve skutečnost a dlouhá léta pomáhá měnit životy lidí k lepšímu. V současné době mohou jeho výhod využívat lidé na celém světě.
 • Efektivní školení
  Jako nezávislý distributor Herbalife získáte možnost účastnit se mnoha impozantních školení a dostane se vám podpory široké komunity blízkých distributorů a v neposlední řadě také neustálé podpory a poradenství našeho, mnoha cenami oceněného, týmu pro služby zákazníkům.
 • Produkty vyvinuté na základě vědeckých poznatků
  Základním kamenem mezinárodní pověsti Herbalife je jeho řada kvalitních nutričních produktů. Každý nezávislý distributor může prodávat vitamínové a minerální doplňky a produkty pro regulaci váhy a osobní péči vyvinuté za pomoci světově uznávaných vědců a odborníků. Lidé zbožňují výrobky Herbalife, protože skutečně účinkují.
 • Příležitost ke změně
  Pomáháme měnit životy lidí k lepšímu a to je pravděpodobně jeden z nejdůležitějších aspektů, proč být nezávislým distributorem Herbalife. Můžete pomoci ke zlepšení kondice vašich přátel, kamarádů a známých a nebo dokonce i lidí na celém světě. Můžete se stát součástí celosvětové sítě distributorů Herbalife, kteří doslova mění životy lidí.

Možnosti jsou neomezené. S pomocí Herbalife můžete dosáhnout svých cílů.


Why_choose_Herbalife


cs-CZ | 17.7.2019 5:25:32 | NAMP2HLASPX03