Úspěšný příběh Herbalife

Alfonso Di Guida, nezávislý distributor Herbalife

Pochopit potřeby vlastního organismu je důležité pro každého z nás. Jeden italský nezávislý distributor Herbalife se rozhodl celý svůj život zasvětit sportu a to mu vyneslo záznam až v knize rekordů. Alfonso Di Guida žije v Římě, kde působí jako učitel tělocviku a fyzioterapeut. V roce 1975 se zúčastnil Olympijských her v Montrealu, kde se jako reprezentant Itálie dostal až do semifinále v běhu na 400 metrů. Několikrát se stal italským šampiónem v běhu na 400 metrů a dokonce drží italský rekord ve štafetě na 4x400m. V roce 1981 vyhrál Evropský pohár v Záhřebu, 36krát byl při různých závodech členem italského národního týmu.

Jak Alfonso využil příležitosti Herbalife:

"Nemohl jsem ignorovat výrobky; výsledky mluvily samy za sebe."
"Když mne můj přítel Gennaro Cirillo (rovněž olympijský sportovec) pozval na seminář Herbalife, šel jsem k němu pouze ze zdvořilosti. Opravdu jsem nehledal příležitost k podnikání a opravdu jsem nepotřeboval zhubnout! Nicméně, na mítinku jsem si nemohl pomoci, ale byl jsem nadšen vitalitou a energií lidí, se kterými jsem se zde setkal. Po rozhovoru s několika lidmi toho večera a zjištění, jak se jim úspěšně podařilo s pomocí výrobků Herbalife a pravidelného cvičení zhubnout, rozhodl jsem se udělat si vlastní průzkum. Ptal jsem se dalších lidí, kterým se podařilo zhubnout, na jejich stravu a cvičení a také jsem si přečetl všechno o výrobcích Herbalife. Nakonec jsem musel přijmout skutečnost, že nutriční produkty Herbalife pomáhají lidem k regulaci váhy a zlepšení životního stylu."


"Chtěl jsem, aby i moji přátelé a rodina mohli využívat prospěšných účinků výrobků Herbalife."
"Začal jsem používat nutriční doplňky Herbalife a byl jsem překvapen zvýšením energie. Cítil jsem se stejně jako před dvaceti lety, kdy jsem byl na vrcholu své fyzické kondice. Po této zkušenosti jsem se rozhodl začít věnovat činnosti nezávislého distributora. Znal jsem mnoho lidí, kterým mohly být výrobky užitečné. Představil jsem Herbalife své rodině, která věděla, že bych jim nedoporučil nic, čemu bych zcela nedůvěřoval. Můj syn, který rovněž běhá čtyřstovku, zjistil, že výrobky jsou vynikající, protože mu pomáhají zkrátit dobu regenerace organismu po každém fyzickém výkonu!"

"Stále mi přicházejí noví a noví zákazníci!"
"Jako distributor Herbalife na částečný úvazek dnes pracuji již déle než dvacet měsíců. Mnoho mých zákazníků jsou špičkoví sportovci, kteří rozumí a oceňují kvalitu těchto produktů a účinků, které poskytují. Většina mých zákazníků ke mně přišla na doporučení; je skvělé pracovat s výrobky, které se prodávají samy, protože skutečně účinkují a lidem prospívají. Trvalo mi pouhých devět měsíců, než jsem dosáhl pozice GET týmu; letos je mým cílem Milionářský tým. Nadále chci pomáhat lidem objevovat Herbalife a využívat prospěšných účinků těchto báječných produktů!"

Prohlášení – Příjmy zde uvedené jsou příjmy zde jmenovaných osob a nejsou žádnou zárukou příjmu dalších distributorů, ani typickými příjmy všech distributorů. Individuální výdělky závisí na mnoha faktorech, včetně obchodních schopností, času a úsilí, jaké svému podnikání věnujete.


Příběh o úspěchu Herbalife - Alfonso Di Guida


cs-CZ | 17.7.2019 6:41:47 | NAMP2HLASPX01