Herbalife jsou lidé, Herbalife pomáhá lidem

Posláním Herbalife je pomáhat lidem měnit jejich životní styl prostřednictvím optimální výživy.

Prostřednictvím výchovy a odpovědných změn životního stylu pomohl Herbalife za více než 30 let své působnosti již mnoha milionům lidí dosáhnout jejich cílů v oblasti regulace váhy a optimální výživy. Stanete-li se nezávislým distributorem Herbalife, budete mít i vy příležitost pomáhat druhým dosahovat jejich snů a cílů.

Podpora
Nejste sami. S rozvojem vašeho podnikání vám pomůžeme. Každý nezávislý distributor má svého osobního poradce Herbalife. Můžete mu klást otázky, žádat ho o radu ohledně výrobků a podnikání a s jeho pomocí získat individuální plán, jak rozvíjet vlastní podnikání.

Charitativní činnost
Herbalife věří v komunity a proto Mark Hughes, zakladatel naší společnosti, založil nadaci Herbalife Family Foundation. Každoročně vybírají nezávislí distributoři Herbalife peníze ve prospěch potřebných dětí a jejich výchovy ke správné výživě. Více o skvělé práci nadace se dozvíte pod odkazem HFF worldwide zde.

Chcete-li získat více informací, jak se stát nezávislým distributorem Herbalife, vyplňte, prosím, náš kontaktní formulář.


Posláním Herbalife je pomáhat měnit životy lidí prostřednictvím optimální výživy.


cs-CZ | 17.7.2019 6:05:24 | NAMP2HLASPX01